• Saasveldia 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geerdink, MarcelTechnische stafAss.-trainer/coach
    Klein Buursink, JoostTechnische stafTrainer/coach
    Pol, MerijnTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Tyburski, PeterMedische stafVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 14:00DSVD 1 - Saasveldia 1Sportpark Het Hoge Vonder
    7 nov. 14:00Saasveldia 1 - RSC 1Sportpark De Esch
    21 nov. 14:00De Tukkers 1 - Saasveldia 1Sportpark Loarkamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Saasveldia 1 - MVV '29 11 - 3
    17 okt.Luctor Et Emergo 1 - Saasveldia 11 - 0
  • Poulestanden Saasveldia 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Tukkers 15410123913
    2Avanti W. 15311116510
    3Losser 1531188010
    4DSVD 1523014689
    5Saasveldia 153029819
    6Reutum 14211131037
    7Luctor Et Emergo 15212131127
    8RSC 1521210827
    9MVV '29 151316606
    10W.V.V.'34 14121111105
    11Borne 1511368-24
    12LSV 15113714-74
    13TVO 15023814-62
    14UDI 15005520-150

    Poulestanden Saasveldia 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fleringen 132017616
    2Manderveen 131203215
    3SDOL 131119724
    4Saasveldia 1301259-41
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cents, MathijsTeamspelerVerdediger
    Geerdink, LuukTeamspelerAanvaller
    Hofste, JobTeamspelerVerdediger
    Kenkhuis, SjorsTeamspelerAanvaller
    Kok, TijnTeamspelerMiddenvelder
    Lenne, Arnout deTeamspelerMiddenvelder
    Nijland, RobTeamspelerVerdediger
    Oosterik, RensTeamspelerAanvaller
    Papenburg, StefTeamspelerAanvaller
    Pol, JochemTeamspelerVerdediger
    Pol, StijnTeamspelerVerdediger
    Reimert, StijnTeamspelerAanvaller
    Tijink, ThijmenTeamspelerMiddenvelder
    Weersink, JesseTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DSVD 1

    VS

    Saasveldia 1

    31 oktober 202114:00 uur
    Sportpark Het Hoge Vonder veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Saasveldia 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd