• Wedstrijdprogramma Saasveldia

    DatumWedstrijdAccommodatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    28 sep. 19:30Saasveldia MO20-1 - ASV '57 MO20-1 (9-tal)Sportpark De Esch
    1 okt. 08:30S.V. Losser JO10-4 - Saasveldia JO10-2Sportpark Brilmansdennen
    1 okt. 08:45Delden JO8-1JM - Saasveldia JO8-1Sportpark De Mors
    1 okt. 09:30Saasveldia JO12-1 - Delden JO12-1Sportpark De Esch
    1 okt. 09:30Saasveldia JO10-3 - Hengelo JO10-2Sportpark De Esch
    1 okt. 09:30Saasveldia JO9-1 - Vogido JO9-4MSportpark De Esch
    1 okt. 10:00Zenderen Vooruit JO10-1 - Saasveldia JO10-1Sportpark Het Vollenbroek
    1 okt. 11:00Saasveldia JO13-1 - SV De Lutte JO13-1Sportpark De Esch
    1 okt. 11:00BWO MO15-2 - Saasveldia MO15-1Sportpark De Noork
    1 okt. 14:30Borne JO17-1 - Saasveldia JO17-1Sportpark 't Wooldrik Borne
    1 okt. 14:30ATC '65 MO20-1 - Saasveldia MO20-1Sportpark Slangenbeek
    1 okt. 16:00Saasveldia JO19-1 - Haaksbergen JO19-2Sportpark De Esch
    2 okt. 09:00Saasveldia 3 - DTC '07 2Sportpark De Esch
    2 okt. 09:00Saasveldia 4 - Manderveen 2Sportpark De Esch
    2 okt. 09:00Reutum 35+1 - Saasveldia 35+1Sportpark De Kottenbrei
    2 okt. 10:15SDC '12 9 - Saasveldia 6Sportpark De Molendijk
    2 okt. 11:00Saasveldia 5 - UD W. 4Sportpark De Esch
    2 okt. 11:00Saasveldia VR1 - DTC '07 VR1Sportpark De Esch
    2 okt. 11:15UD W. 2 - Saasveldia 2Sportpark De Echelpoel
    2 okt. 14:00Saasveldia 1 - W.V.V.'34 1Sportpark De Esch
    8 okt. 08:30NEO JO9-8JM - Saasveldia JO9-1Sportpark 't Wooldrik Borne
    8 okt. 08:30DETO JO12-3JM - Saasveldia JO12-1Sportpark Het Midden
    8 okt. 08:30Wilhelminaschool JO8-2 - Saasveldia JO8-1Sportpark De Vikkerhoek
    8 okt. 09:00Achilles '12 JO10-3 - Saasveldia JO10-3Sportpark 't Wilbert
    8 okt. 09:30Saasveldia JO10-2 - De Esch JO10-3Sportpark De Esch
    8 okt. 09:30Saasveldia JO10-1 - ATC '65 JO10-4Sportpark De Esch
    8 okt. 10:15ATC '65 MO15-2 - Saasveldia MO15-1Sportpark Slangenbeek
    8 okt. 11:00Saasveldia JO13-1 - Enter JO13-1JMSportpark De Esch
    8 okt. 16:00Saasveldia MO20-1 - HHC Hardenberg MO20-1Sportpark De Esch
    9 okt. 09:00Saasveldia 35+1 - DSVD 35+1Sportpark De Esch
    9 okt. 09:00NEO 4 - Saasveldia 4Sportpark 't Wooldrik Borne
    9 okt. 11:00Saasveldia 6 - Langeveen 4Sportpark De Esch
    9 okt. 11:00KOSC 4 - Saasveldia 5Sportpark 'n Tooslag13
    9 okt. 11:00UD W. 3 - Saasveldia 3Sportpark De Echelpoel
    9 okt. 11:30Reutum VR1 - Saasveldia VR1Sportpark De Kottenbrei
    9 okt. 14:00Saasveldia 1 - FC Trias 1Sportpark De Esch